VZ Westerkwartier: “De zondagsluiting in het Westerkwartier kan écht niet meer”

Afbeelding
Nieuws

WESTERKWARTIER – VZ Westerkwartier stelt dat de zondagsluiting in de gemeente moet verdwijnen. “Een ondernemer weet zelf het beste wanneer er brood te verdienen is, dat hoeft de politiek niet te bepalen”, stelt kandidaat-raadslid Richard Lamberst. Hij ziet dat winkeliers in de voorzieningsdorpen nog altijd aan banden worden gelegd. “Het is inmiddels 2022 en nog altijd worden de winkeliers in onze gemeente gehouden aan regels, gebaseerd op achterhaalde politieke standpunten en overtuigingen. Ondernemers zijn het kloppende hart van onze lokale economie. Niet alleen zijn zij belangrijk als voorziening om onze gemeente aantrekkelijk te maken en te houden voor (potentiële) inwoners, ook zorgen zij voor werkgelegenheid. Daarmee zijn zij onmisbaar in onze gemeente en in onze voorzieningsdorpen.” Daarnaast maakt de Partij voor Veiligheid en Zorg zich hard voor de bereikbaarheid en toegankelijkheid van onze winkelkernen en industrieterreinen.

UIT DE KRANT