Geslaagden 2012

RSG De Borgen - De Woldborg Grootegast

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg: Josien Bremer, Marum;Patrick de Jonge, Marum;Jeffrey Louwes, Marum;Feiko Marinus, Doezum;Wouter van der Molen, Sebaldeburen;Jessica Renkema, Grootegast;Marius Stuursma, Kornhorn;Janko Tuintjer, Sebaldeburen;Anne Turk, Grootegast;Lise Zeemering, Grootegast;

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg: Susan Benedictus, Marum;Natascha Bijma, Marum;Johan Doornbosch, Niekerk Grootegast;Marcel Drent, Marum;Weiko Drent, Marum;Kim Ellens, Marum;Edwin Elshof, Marum;Priscilla Evers, Opende;Sarina Feenstra, Marum;Joost Gorter, Niekerk Grootegast;Nathan Homan, Niebert;Ellen Huizinga, Niekerk Grootegast;Bart Jelsma, Marum;Jasper Jonker, Grootegast;Anna Maaike Kalfsbeek, Sebaldeburen;Robert Kits, Sebaldeburen;Susan Laturiuw, Noordwijk GN;Edwin Niehof, Grootegast;Sietske Nijboer, Grootegast;Jelle Ploeg, Niekerk Grootegast;Max Rademaker, Doezum;Wouter Raven, Marum;Ellen van Slooten, Noordwijk GN;Dennis Swieringa, Marum;Bas Vleeming, Lucaswolde;Leonie de Vries, Marum;Lisanne Westerhof, Marum;

VMBO Theoretische leerweg: Daphne Bos, Marum;Egbert Bosklopper, Lutjegast;Laura Bos, Marum;Marwin Buiter, Doezum;Teije Datema, Sebaldeburen;Jessica Dermois, Marum;Elmar Diekstra, Marum;Sem Diepeveen, Leek;Ewoud Dijkstra, Nuis;Manon Dinkla, Marum;Harriëtte Drent, De Wilp GN;Dana Duursma, Marum;Nico Goeijenbier, Marum;Annika van der Heide, Doezum;Marco Helmus, Grootegast;Ferdinand Hoeksema, Grootegast;Thom Hoiting, Doezum;Wilko Homan, Marum;Peter Horneman, Niekerk Grootegast;Dirk Jagersma, De Wilp GN;Derk Kuipers, Doezum;Tom Leistra, Oldekerk;Linda Logtmeijer, Grootegast;Pim van der Meulen, Marum;Kevin Mollema, Marum;Marieke Oosterhuis, Marum;Silvan Ottens, Niekerk Grootegast;Nico Reitsema, De Wilp GN;Sander Rijkee, Marum;Renée Solle, Grootegast;Yvonne Stob, Grootegast;Willem Storteboom, Kornhorn;Bas Struiksma, Boerakker;Pascal Stuivenwold, Marum;Jordy Swieringa, Marum;Luuk van der Til, Oldekerk;Shanna Tjoelker, Oldekerk;Arneld van der Veen, Boerakker;Annet Veenstra, Grootegast;Céline Veenstra, Kornhorn;Iris van Wagensveld, Noordwijk GN;Anouk Wendel, Marum;Jan Westerhof, Niekerk Grootegast;Laura Wierenga, Marum;Eline Wiersinga, Noordwijk GN;Sietse van der Wijk, De Wilp GN;Steven Wijkstra, Niekerk Grootegast;

AOC Terra VMBO Groen te Oldekerk

VMBO Landbouwbreed Gemengde Leerweg: Joke Ausma, Sebaldeburen(TL); Jeska Boersma, Den Ham (TL); Silvia Borst, Zuidhorn (TL).; Jill Braams, Nieuw-Roden (TL); Nanda Bras, Roden (TL); Marco Dallinga, Roden; Hessel Dalmolen, Zuidhorn; Amber Dijk, Marum (TL); Renate Haseloop, Niekerk; Tessa Hoekzema, Niekerk (TL); Stefan Houweling, Grootegast; Mark Hummel, Tolbert; Klaas Jansma, Den Horn (TL); Daniëlle Plazier, Roden; Cassandra Renkema, De Wilp; Timon Romme, Niehove; Iris Spijkstra, Noordwijk; Emiel Veenhuizen, Waskemeer; Judith van der Velde, Lauwerzijl (TL).

VMBO Landbouwbreed Kaderberoepsgerichte Leerweg: Nicole Aalders, Lutjegast; Desley Bakker, Grootegast; Lambert Boersma, Niekerk; Sietse-Jan Born, Kommerzijl; Anouk Bos, Noordhorn; Inez Brakel, Leek; Edward Buma, De Wilp; Lobke Eisen, Marum; Lisa Ellens, Marum; Erik Feitsma, Leek; Saranne Folkerts, Niekerk; Kilian Haveman, Grootegast; Dian Hommes, Noordhorn; Rianne Horinga, Midwolde; Rozemarijn Hummel, Een-West; Nina Jager, Roden; Stein Joosten, Grootegast; Lianne Kajuiter, Zevenhuizen; Naomi Kooman, Zuidhorn; Arjen Korhorn, Leek; Willem Kranenburg, Leek; Frank Lafontaine, De Wilp; Jordy van der Leest, Marum; Mariël Miedema, Noordhorn; Rodney Mollema, Oosterwolde; Bert Pater, Nieuw-Roden; Ellie Pop, Sebaldeburen; Robin Potze, Zuidhorn; Johnny Reinders, Leek; Sebastian Slot, Zevenhuizen; Berdien van der Veen, Zevenhuizen; Johannes van der Veen, Lucaswolde; Yannick van der Ven, Roden; Nathalie Wijnalda, Oldekerk.

VMBO Landbouwbreed Basisberoepsgerichte Leerweg: Jesse Abma, Tolbert; Ruben Ausma, Nieuw-Roden; Tineke de Boer, Haulerwijk; Mathijs Borger, Niekerk; Fahbian Bos, Marum; Nick Bosklopper, Doezum; Myrthe Brandsma, Leek; Jordy Cruiming, Briltil; Rick Dallinga, Roden; Laura van Dijk, Haulerwijk; Henriëtte van Drie, Noordwijk; Kevin van Duinen, Sebaldeburen; Selma van Duinen, Niekerk; Rianne Ekhart, Aduard; Patrick Evers, Drachtstercompagnie; Jeroen Feringa, Roden; Mathijs Geertsema, Noordhorn; Sarina Henstra, Boerakker; Wouter van der Hoek, Grootegast; Arjan Hoeksema, Den Horn; Danique Huisma, Grootegast; Sietze Huizenga, Grootegast; Ashley Klyvis, Niekerk; Chris Koers, Roden; Daniël Koper, Tolbert; Jarno Kuiper, Nuis; Madelein Langedijk, Aduard; Tjeerd Leistra, Noordhorn; Rosanne ter Luun, Nieuw-Roden; Melissa van der Molen, Aduard; Michel Niemeijer, De Wilp; Valerie Niemeijer, Peize; Dennis Oosterhoff, Niekerk; Jesse Ottema, De Wilp; Kimberley Pikstra, Leek; Melanie Postema, Marum; Sanne Pruim, Marum; Rianne Renkema, Kornhorn; Corné Roffel, Nuis; Stefan Schep, Den Horn; Sievert Schreiber, Kornhorn; Patrick Spaak, Niekerk; Melanie Suurd, Leek; Rianne Tillema, Haulerwijk; Herman Top, Grootegast; Lars van Veen, Siegerswoude; Robin van der Veen, Leek; Sanne Veenstra, Niekerk; Anneloes Veldman, Zuidhorn; Melissa Vos, Kornhorn; Jakob de Vries, Marum; Wendy de Vries, De Wilp; Rolf Westers, Zuidhorn; Miranda Wiegman, Aduard; Cynthia van der Zee, Kornhorn

VMBO Landbouwbreed Leerwerktraject: Denise Geurts, Marum; Danja Holtrop, Lutjegast; Jeffrey Kits, Lucaswolde; Tanja Postema, Kornhorn; Stefan Siekman, Haulerwijk; Stefan van der Wielen, Doezum

Gomaruscollege Zuidhorn

Garreltje Bakker, Agnes Bakker, Stephan Bron, Judith Buist, Ruben Burgler, Carola Cnossen, Pieter Doornbos, Margriet Douma, Annefrouk Ekema, Marije Elzinga, Douwina Kazemier, Frederik Kluiver, Ben Kolkman, Mirjam van der Kruijt, Femke Leistra, Nienke Niemeijer, Hermen Oosterhuis, Laura Oosting, Lucia Polman, Cornelia Renes, Agathe Reyneveld, Martijn Sijtsma, Riëtte Sikkema, Maaike Spakman, Annemirte Stoel, Nicole Suithoff, Anika Tiekstra, Chantal ter Veer, Dianne Wimmenhove, Rosalie van Zuijlekom.

CSG Lauwers College – locatie Grijpskerk

Afdeling Bouwtechniek: VMBO - Basisberoepsgerichte leerweg: Chris Amsing, Grijpskerk, Elloitt van Ee, Niehove, Kevin Stoepker, Noordhorn, Thom Achterhof, Noordhorn.
Afdeling Metaaltechniek: VMBO - Basisberoepsgerichte leerweg: Johnny Abbas, Zoutkamp, Bart van der Velde, Lutjegast, Rik van der Velde, Lutjegast. VMBO - Kaderberoepsgerichte leerweg: Jarno Eeuwema, Grijpskerk, Robin Roebers, Niekerk.

Afdeling Sport, Dienstverlening en Veiligheid: VMBO - Basisberoepsgerichte leerweg: Niels Huisma, Noordhorn, Sander Wilpstra, Visvliet. VMBO - Kaderberoepsgerichte leerweg: Wesley Bosman, Oldehove, Laura Solle, Noordwijk.

Afdeling Zorg en Welzijn: VMBO - Basisberoepsgerichte leerweg: Anastacia Fedosenko, Grijpskerk,
Marieke de Jonge, Grijpskerk, Angelien Oldenburger, Lutjegast, Cynthia van der Vaart, Niezijl. VMBO - Kaderberoepsgerichte leerweg: Emma Radema, Visvliet, Thamara Scheper, Burum, Evert Veenstra, Lauwerzijl. VMBO - Theoretische leerweg: Mick Bolhuis, Noordhorn, Remco Bosboom, Visvliet, Ellen Brandsma, Grijpskerk, Alex van der Brug, Pieterzijl, Robert de Bruin, Zuidhorn, Ricardo van Gennep, Zoutkamp, Joran Hoekstra, Lutjegast, Kimberley Jongeling, Zoutkamp, Renate van Kammen, Grijpskerk, Milan Khoenkhoen, Grijpskerk, Aldrik Kooistra, Grijpskerk, Andrea Kremer, Grijpskerk, Cindy Kristelijn, Grijpskerk, Patrick van der Laan, Grijpskerk, Rob Lamberts, Noordhorn, Iris Meester, Noordhorn, Romy Palstra, Zuidhorn, Jennifer Ploum, Grijpskerk, Dirk Jan Postma, Grijpskerk, Simon Postma, Zoutkamp, Vijko Postma, Zoutkamp, Jeroen Rumpt, Zuidhorn, Lidy Schoelier, Zuidhorn, Richard Sijtsma, Grijpskerk, Casper Tiggelaar, Noordhorn, Margriet Zuidema, Oldehove.

CSG Lauwers College – locatie Buitenpost

VWO gymnasium: Tinie Alma, Augustinusga; Dyantha Boxum, Kollum; Oane Hofman; Inge Krijgsheld; Ezra la Roi, Gerkesklooster; Nynke Rozema, Opende; Nico Wessels, Doezum.

VWO atheneum: Joukje Beiboer, Kollumerzwaag; Iris Bontekoe, Kollum; Dyantha Boxum, Kollum; Arjan Douma; Tineke Ellens, Grijpskerk; Alina Elverdink, Augustinusga; Chris Elverdink, Eastermar; Céline van Essen, Kollum; Kevin Hiemstra; Carolien Hoeksema, Grijpskerk; Gerben-Jelle Kazemier; Anne Doeke Kooistra, Kollum; Reina Kooistra; Amanda Kramer, De Westereen; Axel Land, Burum; Joke van der Ploeg, Kollumerpomp; Andries Ploegstra, Zwagerbosch; Atje Reitsma, Kollum; Arjan Rienks; Jesse Rozendal, De Westereen; Kayleigh de Ruiter, Warfstermolen; Tjeerd Santema, De Westereen; Heike Schaap, Harkema; Matthijs Smit, Kommerzijl; Myrthe Smit, De Westereen; Grietina Solle, Kollum; Jan Gerben Strikwerda, Feanwalden; Eline de Vries, Westergeest; Hans van der Wal; Riemer van der Wijk; Leo Wijnstra, Kollum; Amarinske van der Woude, Feanwalden; Therésa van der Zaag, Kollumerzwaag; Judith Zwetsloot, Twijzelerheide.

HAVO: Roa Ahmad; Auke Baarsma, De Westereen; Zoë Bennett; Carina de Boer, Triemen; Anne Bokma, Lutjegast; Egbert Borger, Zwagerbosch; Douwe Jan Bouius, Jistrum; Jesse Breuker, Zwagerbosch; Bjarni Bruggeman, Drogeham; Jelte Cnossen; Friso Coerts, Feanwalden; Reina Douma, Engwierum; Rachel Draijer, Zuidhorn; Trynke Groendijk, Kollum; Jelmer Hansma, Kootstertille; Esmee van der Heide, Grijpskerk; Hendrik Hemrica, Kollumerzwaag; Anika Hiemstra, Harkema; Dylan Hiemstra; Thomas Hoekstra, Kollumerzwaag; Lieneke Hoof, Kollum; Jessica Horinga, Triemen; Tobias van Houten, Doezum; Robert de Jong; Corina van Kammen, Grijpskerk; Gretha van Kammen, Jistrum; Jolanda Keizer; Jan Harm Kingma, Veenklooster; Tjitske Kingsbergen, De Westereen; Alisa Kits, Surhuisterveen; Sije Kloppenburg, Kollumerpomp; Janine Kooistra, Surhuisterveen; Ricardo Koster, De Westereen; Daniela Kram, Kollum; Renco Krol, Triemen; André Laanstra, Gerkesklooster; Jort Lanting, Jistrum; Lisette Luimstra, Kollumerpomp; Gosse van der Meer, Surhuizum; Jan Elbertus de Meer, Harkema; Marianne van der Meer, Kootstertille; Marten van Meurs, Opende; Folkert Miedema; Calvin Moore, Oudwoude; Marcel Mulder, Harkema; Anko Nicolai, Opende; Froukje Nicolai, Kollumerpomp; Tineke Pera, Harkema; Saphira Pietersma, Kollumerpomp; Iris Plantinga, Kollum; Ruben Plantinga, Kollum; Anna Marie van der Ploeg, Kollumerzwaag; Gerwin van der Ploeg, Surhuisterveen; Meng-Li Pot, Pieterzijl; Idsert-Jesse Radema, Jistrum; Jantine Reitsma, Surhuizum; Savannah Reyme, Kollumerpomp; Auke Schievink, Harkema; Alien Schotanus, De Westereen; Femke Schotanus, Kollum; Sjoukje Sierksma, Twijzelerheide; Jelmer Sijens, Augustinusga; Tjardo Sikkema, Grijpskerk; Elise Spijkerman, Kollum; Jitske Starkenburg, Oudwoude; Aafke Steringa, Oudwoude; Marco Stienstra, Opende; Siebren Stuurman, Lauwerzijl; Bas Triemstra, Augustinusga; Lisette van Tuijl, Surhuisterveen; Mariska van der Vaart, Grijpskerk; Agatha van der Veen, Surhuizum; Sydo van der Veer; Lennart Vervuurt, Twijzel; Anneke Visser; Derick Visser, Surhuisterveen; Sander Visser, Twijzelerheide; Anniek de Vries, Kollum; Kim de Vries, Kootstertille; Klaas Heinze Vries, Harkema; Petra de Vries, Surhuisterveen; Simone Wouda; Douwe Zijlstra, Kollum; Inge Zijlstra, Kollum; Jorien Zwart, Augustinusga.

VMBO Theoretische Leerweg: Douwe Alma, Surhuizum; Albert van der Berg, Surhuisterveen; Orjon Berisha; Jelmer Bloem, Kollumerzwaag; Rienk Bron, Gerkesklooster; Jesten Dijkstra, Oudwoude; Wendy Dijkstra, Kollumerzwaag; Joram Elâchouri, Kootstertille; Maria Elzinga; Wouter Fleurij, Kollum; Marcel Henstra, Twijzel; Tineke Henstra, Kootstertille; Alies Hiemstra, Visvliet; Douwe Hoekstra, Kootstertille; Gerrit de Jong, Surhuizum; Derk-Jan Lindeboom, Doezum; Marco Meetsma, Kootstertille; Christy Nieuwenhuis, Kollum; Yvonne Oegema, Surhuisterveen; Bianca Osinga, De Westereen; Ellen Pestman, Surhuisterveen; Mennelt Pilat, Kootstertille; Remco van der Ploeg, Surhuisterveen; Anna Rinske Reitsma, Kollum; Christiaan Riemersma, Kollum; Maureen Rietdijk, Kollumerzwaag; Sander Roskammer, Kootstertille; Mark Schaafsma, Oudwoude; Fokje Schievink, Harkema; Chantal Scholte, Stroobos; Jehannes Slager, Twijzel; Marijke Spinder, Harkema; Tim Tamsma; Riemer Vaatstra, Surhuizum; Hilda van der Veen, De Westereen; Jesse van der Veen, Harkema; Lisa van der Veen, De Westereen; Sita Veltman; Dienke Venema,Twijzel; Kevin de Vries, Kollum; Jari Weistra, Kollumerzwaag; Sake Westerhof, Jistrum; Douwe Anne Zijlstra, Surhuizum.

Geen plaatsnaam is Buitenpost.

CSG Lauwers College - locatie Grijpskerk

Afdeling Bouwtechniek: VMBO - Basisberoepsgerichte leerweg:

Chris Amsing; Elloitt van Ee, Niehove; Kevin Stoepker, Noordhorn; Thom Achterhof, Noordhorn.
Afdeling Metaaltechniek: VMBO - Basisberoepsgerichte leerweg: Johnny Abbas, Zoutkamp; Bart van der Velde, Lutjegast; Rik van der Velde, Lutjegast. VMBO - Kaderberoepsgerichte leerweg: Jarno Eeuwema; Robin Roebers, Niekerk.

Afdeling Sport, Dienstverlening en Veiligheid: VMBO - Basisberoepsgerichte leerweg: Niels Huisma, Noordhorn; Sander Wilpstra, Visvliet. VMBO - Kaderberoepsgerichte leerweg: Wesley Bosman, Oldehove; Laura Solle, Noordwijk.

Afdeling Zorg en Welzijn: VMBO - Basisberoepsgerichte leerweg: Anastacia Fedosenko; Marieke de Jonge; Angelien Oldenburger, Lutjegast; Cynthia van der Vaart, Niezijl. VMBO - Kaderberoepsgerichte leerweg: Emma Radema, Visvliet; Thamara Scheper, Burum; Evert Veenstra, Lauwerzijl. VMBO - Theoretische leerweg: Mick Bolhuis, Noordhorn; Remco Bosboom, Visvliet; Ellen Brandsma; Alex van der Brug, Pieterzijl; Robert de Bruin, Zuidhorn; Ricardo van Gennep, Zoutkamp; Joran Hoekstra, Lutjegast; Kimberley Jongeling, Zoutkamp; Renate van Kammen; Milan Khoenkhoen; Aldrik Kooistra; Andrea Kremer; Cindy Kristelijn; Patrick van der Laan; Rob Lamberts, Noordhorn; Iris Meester, Noordhorn; Romy Palstra, Zuidhorn; Jennifer Ploum; Dirk Jan Postma; Simon Postma, Zoutkamp; Vijko Postma, Zoutkamp; Jeroen Rumpt, Zuidhorn; Lidy Schoelier, Zuidhorn; Richard Sijtsma; Casper Tiggelaar, Noordhorn; Margriet Zuidema, Oldehove.

Geen plaatsnaam is Grijpskerk.

CSG Lauwers College – locatie Kollum

Afdeling Bouwtechniek: VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg: Herman Wijbe Kempenaar, Twijzelerheide VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg: Riemer Dirk Bijlstra, Westergeest; Dirk Gros, Buitenpost; Jappie Keekstra, Engwierum, Gijs Meijer Afdeling Metaaltechniek: VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg: Sake de Jong, Buitenpost; Jetze Koop, De Westereen; Jorn Turkstra, Oudwoude; Johan van der Velde

MAG-lassen – niveau 1: Sake de Jong, Buitenpost; Jetze Koop, De Westereen; Bart van der Velde, Lutjegast; Johan van der Velde

Afdeling Sport, Dienstverlening en Veiligheid: VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg: Rick Kooistra, Zwagerbosch; Aize Storm, Kootstertille; Jouke Waaksma, Kootstertille VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg: Johannes Beiboer, Kollumerzwaag; Gerard Dotinga, Buitenpost; Kevin Fennema, De Westereen; Auke de Graaf, Kollumerzwaag; Raymond ten Hoeve, Kollumerzwaag; Merwin Kingma, Kollumerpomp; Jorden Knoop, Buitenpost; Joran Olijve, Buitenpost; Patrick Sloot, Buitenpost; Tristen van Wieren, Twijzel; Willem Wijbenga, Dokkum

Afdeling Zorg en Welzijn: VMBO Leerwerktraject: Riekie Hendriks, Drachten; Udie Jousma, Sneek; Anco Nijboer VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg: Andrea Dam, Buitenpost; Nicolien van de Kant, Ee; Sandra Lourens, Buitenpost; Angela Smeding, Kollumerzwaag VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg: Maaike Bourgonje, Kollumerzwaag; Aaltje Hemrica, Kollumerzwaag; Amber Hofstra; Mike Lap; Paulien Lei; Wardy de Vries, Kollumerzwaag; Lutske Weening, Twijzelerheide; Jeannette Wiersma; Ytje Wijbenga, Buitenpost VMBO Theoretische Leerweg: Harmanna Dykstra, Oudwoude; Amerens Hoekstra, Kollumerzwaag; Jan Hoekstra; Rintyna Hofman, Buitenpost; Femke Lei; Kirsty Moore, Oudwoude; Kris Procee, Buitenpost; Sanne Sonnema, Engwierum; Chaim Stenekes, Kootstertille; Vera van Tuinen; Annamarie de Vries; Sijke de Vries; Ylsa de Vries; Judith Wijbenga, Oudwoude

Geen plaatsnaam is Kollum

CSG Lauwers College - locatie Surhuisterveen

VMBO - Theoretische leerweg: Martijn Bakker, Harkema; Gerlinde de Boer, Houtigehage; Talitha de Boer, Eastermar; Myrna Dijkstra; Antonie Groenveld, Boelenslaan; Ella de Haan, Augustinusga; Trijntje Hofstede, Surhuizum; Jelco Jagersma, Opende; Kevin Jellema, Kootstertille; Iris de Jong; Frouke van der Meer; Jente van der Meer; Aafke Nicolai; Heather Poelman, Kootstertille; Jordy Seepma, Harkema; Ellie van der Veen; Jitske van der Veen; Joël de Vries, Opende; Dennis Wagner; Evelyn Weening, Harkema; Hilliena Zandstra

Afdeling Bouwtechniek VMBO - Kaderberoepsgerichte leerweg: Jeffrey Broersma; Jelle Tjepkema, Drogeham

Afdeling Voertuigentechniek VMBO - Kaderberoepsgerichte leerweg: Daan Douwstra, Kootstertille; Wietse Henstra, Kootstertille

Afdeling Verzorging VMBO - Basisberoepsgerichte leerweg: Ayrton Banga; Dennis Nijboer, Jistrum; Amarins van der Veen; Liesanne van der Wal, Kootsertille VMBO – Kaderberoepsgerichte leerweg: Vincent Bakker; Sanne Deijen, Harkema; Brenda Kempenaar, Jistrum; Jellina Nicolai, Harkema; Grietje Sliep, Eastermar; Atje Timersma;

Afdeling Zorg en Welzijnbreed VMBO – Basisberoepsgerichte leerweg: Rianda Veenstra VMBO – Kadeberoepsgerichte leerweg: Esther Bierma, Tytsjerk; Gerda Feenstra, Harkema; Janneke van der Heide, Jistrum; Krista Knippenberg, Jistrum Afdeling Sport, Dienstverlening en Veiligheid VMBO - Basisberoepsgerichte leerweg: Henrieke van Duinen; Bertus Rubingh, Harkema; Iris Veenstra, Kootstertille; Kevin Wijnsma, Harkema VMBO – Kaderberoepsgerichte leerweg: Ernst van der Berg, Kootstertille; Jeroen Krol, Drogeham; Marieke Mozes, Harkema; Minze Vries, Harkema

Geen plaatsnaam is Surhuisterveen.

Singelland Surhuisterveen

Vmbo bouwtechniek timmeren basisberoepsgerichte leerweg: Christiaan Douma, Drachtstercompagnie; Erik-Jan Laanstra, Harkema.

Vmbo bouwtechniek timmeren kaderberoepsgerichte leerweg: Wietse Kuipers, Opende; Sander Windstra.

Vmbo voertuigentechniek basisberoepsgerichte leerweg: André Alma, Surhuizum; Job Elverdink; Bauke Elzinga, Kootstertille; Tjitte Hoekstra, Eastermar; Luitzen Ophuis, Houtigehage; Bareld Postma; Rein van der Veen, Twijzel; Jilmer Veenstra, Surhuizum; Koen Pieter de Wit.

Vmbo voertuigentechniek kaderberoepsgerichte leerweg: Gerard Baron; Cornelis Harders; Raymond Heins, Kootstertille; Jan Huisma, Marum; Daniël Kouwenhoven, Kollumerpomp.

Vmbo sport, dienstverlening en veiligheid basisberoepsgerichte leerweg: Marcel Laanstra, Opende; Johan Postma.

Vmbo sport, dienstverlening en veiligheid kaderberoepsgerichte leerweg: Tony Huizinga; Melanie Kooistra, Drachten; Baukje Kooistra, Harkema; Sandra Pama; Koen Post, Opende; Laura Samuels.

Vmbo zorg en welzijn-breed kaderberoepsgerichte leerweg: Trienke Vietmeijer, Augustinusga

Vmbo zorg en welzijn-verzorging basisberoepsgerichte leerweg: Silvia Bos, Marum; Linda de Bruin, Augustinusga; Ingrid Claus; Miranda de Jong, Grootegast; Bonita Kooistra, Surhuizum; Daniëlle Poortvliet, Surhuizum.

Vmbo zorg en welzijn-verzorging kaderberoepsgerichte leerweg: Anneke Gal, Boelenslaan; Nathalie Veenstra.

Vmbo theoretische leerweg: Koen Bosgra; Wytse Couperus, Harkema; Joeri Groenhof, Harkema; Nena Poortvliet, Opende; Hille Postma, Harkema; Gerard Spinder, Harkema; Jildou Struiving; Karst van der Veen; Bernou Veenstra; Albert Veenstra, Harkema; Gerd Westerdijk; Jeroen de Wit, Harkema; Esmée de Witt, Opende.

(geen woonplaats = Surhuisterveen)

AOC Terra Groene School Winsum

VMBO Basis Beroepsgerichte Leerweg:

Henkjan de Boer, Houwerzijl; Roelof Danhof, Eenrum; Mark van der Gugten, Oldehove; Shirley Haaima, Eenrum; Roos Meijer, Mensingeweer; Patrick Meulenkamp, Hornhuizen; Hielke Mulder, Houwerzijl; Anisa Shariif, Eenrum; Bart Spriensma, Leens; Arne Steenbeek, Ulrum.

VMBO Kader Beroepsgerichte Leerweg:

Nina de Bruijn, Pieterburen; Susanne Kremer, Leens; Mark Leegte, Kloosterburen; Jeffrey Ritsema, Zoutkamp; Roel Zoontjens, Oldehove; Wiljan Zwart, Ulrum.

VMBO Gemengde Leerweg:

Wolter Oosterhuis, Hornhuizen; Angelo Zwartenkot, Ulrum.

VMBO Gemengde Leerweg + extra theorievak (daarmee behalen deze kandidaten een diploma voor de Theoretische Leerweg):

Angelo Zwartenkot, Ulrum.

Het Groene Lyceum: deze kandidaten hebben een diploma voor de Theoretische Leerweg behaald:

Ruben van Dijk, Vierhuizen (de Marne); Rebecca Wieringa, Zoutkamp.

Schoolverlaters Praktijkonderwijs Groene School Winsum - Verscheidene leerlingen verlaten het Praktijkonderwijs om door te stromen naar een vervolgopleiding en/of werk:

Doorstroom naar het MBO Loonwerk: Martias Kuiper, Aduard.

 
 

Blijf op de hoogte

Volg De Streekkrant altijd en overal

RSS- Lees onze artikelen via RSS op uw telefoon of RSS-reader

Twitter- Volg De Streekkrant op Twitter en blijf op de hoogte

Contactgegevens

U bevindt zich hier: Home Archief Geslaagden 2012